Ja napíšem nový text na hymnu Európskej únie - jacoboo

jacoboo

Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá šeda hviezda
jacoboo Kvalitný predajca

jacoboo

● offline
Zdravím! :) Ešte predtým ako si u mňa objednáte službu, tak mi napíšte správu, aby sme sa dohodli! :) (Aby sme predišli nedorozumeniam) :) Rád píšem... bol som šéfredaktorom školského časopisu a naozaj ma tá práca bavila. Píšem i vo voľnom čase, či už články, PR články, príbehy, postrehy, poviedky, eseje, prepisy textov, kontroly prác či preklady... Skrátka píšem o všetkom zaujímavom, o všetkom, čo ma čímsi ohúri alebo zaujme. Mám 20 rokov a študujem právo v Anglicku. Vo Veľkej Británii žijem už takmer druhý rok. "Úspech je zmesou tvrdej práce a veľkých snov." (Lee Iacocca) Prajem krásny deň! :) web: http://jacoboo.yolasite.com
krajinaSlovensko registrácia01.09.2012 hodnotenie 89% aktívne objednávky0 predaje91 4 13.11.2019

Služby od jacoboo

( pozitívne 102 z 115 )
prilesanova
som spokojný
1. Október 2018, 15:04
Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
prilesanova
som spokojný
28. September 2018, 08:49
Malá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezdaMalá žltá hviezda
tibordeco
neaktivita predajcu
13. Marec 2017, 10:57
Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
jacoboo
zrušil objednávku
25. Január 2016, 12:57
Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda
majo631
Ked to citam pride mi to ako s google translatora
20. November 2015, 18:27
Malá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezdaMalá šeda hviezda

Predstavujeme Jacoboo-a


Jacoboo je študent gymnázia, ktorý sa špecializuje na písanie PR-článkov, recenzií, blogov, článkov, kontrole rôznych prác po pravopisnej či štylistickej stránke a rôznym iným činnostiam, ktoré kupujúci potrebujú. Na Jaspravim.sk si našiel ako študent jednoduchší zdroj príjmu pričom využil svoj čas strávený na PC namiesto brigády pod horúcim slnkom.

Ako si sa dostal k Jaspravim.sk?


O tejto stránke som sa dozvedel zvláštnou zhodou náhod. Nebolo tu ešte tak veľa ľudí, ale tuším, že som sa na tento portál dostal prostredníctvom Facebook-u. Odvtedy som si zarobil veľmi slušnú sumu, ktorá mi určite pomôže na vysokej škole. Plánujem to použiť na jazykový pobyt na Malte. Keďže som študent, peniaze sa vždy zídu a každý sa chce čo najskôr osamostatniť od rodičov, tak som rozmýšľal nad tým, aká pracovná činnosť by bola pre mňa najefektívnejšia, a pritom by mi nenarúšala môj harmonogram školy. Vylúčil som roznos letákov, či brigády v hypermarketoch za pár drobných a v tom období som narazil na tento portál jaspravim.sk. Bol to ako zázrak z nebies?! :D Kde som mohol využiť svoje vedomosti v praxi, pracovať doma, za lepšiu sumu a bezpečne bez vyššej fyzickej námahy a stresu. Pritom som v pohode, stíham školu i zarábať :)

Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?


Na Jaspravim.sk sa mi predáva veľmi dobre. Záujemcovia sú a som veľmi spokojný. Vždy sa niečo/niekto nájde. Mám plno referencií od spokojných zákazníkov a nikto sa nesťažoval, čo ma veľmi teší. Bodaj by nie, prácu vždy odovzdám na 100%, aby bol kupujúci spokojný. Určite to odporúčam mladým, ktorí majú čo ponúknuť a hľadajú nejakú formu zárobku a nemajú chuť roznášať letáky po sídliskách.


Ponuky od JACOBOO TU

Tu sú inzeráty od jacoboo